آراد برندینگ
خانه / نوشیدنی گازدار ساندیس / بازار خرید اینترنتی نوشیدنی گازدار ساندیس

بازار خرید اینترنتی نوشیدنی گازدار ساندیس

شرکت پاکدیس علاوه بر تولید انواع نوشیدنی گازدار با برند ساندیس دیگر نمونه های نوشیدنی نیز تولید می کند که جهت اطلاع از موجودی کارخانه و میزان عرضه آن به بازار می توانید با نمایندگان اینترنتی شرکت جهت خرید در ارتباط باشید.
نوشیدنی ها انواع مختلفی دارند که امروزه نمونه های گازدار آن پرطرفدارترین نوع در بازا محسوب می شوند. نوشیدنی هایی که پایه اولیه تولید آنها آب خالص همراه با بی کربنات سدیم است و نسبت به انواع آب میوه از قند و شکر کمتری در ترکیباتش استفاده می شود.
در ایران بازار عرضه و فروش نوشیدنی بسیار داغ است و به هر مغازه ای مراجعه کنید انواع برند نوشیدنی با طعم های مختلف را در ویترین ها خواهید دید. از بهترین برندهای نوشیدنی ایرانی می توان به برند ساندیس اشاره نمود، برندی که به علت در اختیار داشتن منابع بسیار غنی از انواع باغات میوه در ارومیه توانسته تازه ترین آب میوه ها و نوشیدنی ها را تولید نماید.

نوشیدنی های شرکت پاکدیس

شرکت پاکدیس واقع در ارومیه عرضه کننده انواع محصولات خوراکی و نوشیدنی با برند ساندیس است، معروف ترین محصولات این برند نوشیدنی های خنک در بسته بندی های مختلف است که به سه گونه مختلف نوشیدنی های گازدار، نوشیدنی های انرژی زا و نوشیدنی های ساده با طعم انواع میوه به بازار عرضه می شوند.
نوع بسته بندی انواع نوشیدنی ها نیز متفاوت است و به صورت بطری های شیشه ای ۳۰۰ سی سی، بطری های پلاستیکی ۱ لیتری و قوطی های آلومینومی ۳۳۰ سی سی هستند.
طعم های نوشیدنی های گازدار شیشه ای: این نوع از محصولات سن ایچ در ۶ طعم مختلف لیمو، آلبالو، انگور قرمز،سیب، انگور با طعم هلو و نوشیدنی انگور با طعم نعناع تولید می شوند.
نوشیدنی های یک لیتری نیز دارای همین شش طعم هستند اما نوع قوطی آن تنها در دو طعم سیب و انگور قرمز عرضه می شود.

خرید اینترنتی نوشیدنی

توزیع محصولات ساندیس با قیمت ارزان

امروزه تمامی خریداران به دنبال خرید ارزان انواع محصولات شرکت ها مختلف هستند تا بتوانند حاشیه سود مناسبی را به دست آورند. به همین علت شاید یکی از بهترین راه ها جهت رسیدن به هدف خرید اینترنتی نوشیدنی یا دیگر آب میوه ها از طریق نمایندگی ها و سایت های آنلاین فروش باشد.
پاکدیس از جمله محدود شرکت هایی است که انواع محصولات خود از جمله نوشیدنی گازدار و انرژی زا را از طریق اینترنتی نیز به فروش می رساند که برای خرید آنها می توانید با نمایندگان شرکت در ارتباط باشید.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

نوشیدنی گازدار ساندیس

واردات نوشیدنی گازدار ساندیس

نوشیدنی های گازدار ساندیس در بازار های ایرانی چگونه وارد می شوند؟ نوشیدنی های گازدار …

پاسخی بگذارید