آراد برندینگ
خانه / نوشیدنی پرتقالی گازدار / خرید و فروش عمده انواع نوشیدنی پرتقالی گازدار

خرید و فروش عمده انواع نوشیدنی پرتقالی گازدار

برای خرید و فروش عمده انواع نوشیدنی پرتقالی گازدار و بدون گاز با بهترین برندهای موجود در کشور و با نازل ترین قیمت، می توانید به سایت ما مراجعه کرده و از صحت این آگهی مطلع شوید.
پرتقال یکی از میوه های زمستانی پرطرفدار است که برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرماخوردگی های معمولی و حتی برای پیشگیری از سرطان معده، استفاده می شود. این میوه سرشار از ویتامین های B ، C ، E ، A ، کلسیم، فسفر، آهن، سدیم و ید می باشد و علت ضد سرطانی بودن آن به علت وجود ویتامین C در ساختارش می باشد.

کودکانی که تا سن دو سالگی، هفته ای ۴ الی ۶ بار از پرتقال یا آب آن استفاده میکنند، نسبت به دیگر کودکان، در سنین نوجوانی کمتر به سرطان خون، که بیماری شایع کودکان و نوجوانان است، مبتلا می شوند. همچنین مصرف این ماده غذایی می تواند از ابتلا به بیماری راشیتیسم نیز جلوگیری نماید.
حتی امروزه اسانس آن هم به عنوان یک ماده ضدعفونت های میکروبی شناخته شده اند و کرم های روده را از بین می برد و باعث تمیز شدن خون و تصفیه آن می شود.
دیگر فواید پرتقال:
ضد سم، نرم کننده سینه، ادرار آور و ضد تهوع و آرامش بخش می باشد.
مصرف پرتقال به دلیل دارا بودن مقدار زیادی مواد معدنی از جمله پتاسیم، باعث افزایش حجم ادرار در مثانه می گردد و در پی آن منجر به دفع سموم از این طریق می گردد
آب این میوه برای بیماری های صفرایی، جوش صورت،سفلیس، سوزاک و آبله بسیار مفید است
آب پرتقال دارویی بسیار مفید برای افرادی که فشارخون بالایی دارند، می باشد.
هر آنچه که شما از یک محصول ارگانیک و طبیعی انتظار دارید را ما در اختیارتان میگذاریم.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

پرتقالی در اردبیل

فروش نوشیدنی نوشابه پرتقالی در اردبیل

شرکت عرقیات و نوشیدنی ایران فروش بهترین نوشابه با طعم پرتقال را در بازار بزرگ …

پاسخی بگذارید