آراد برندینگ
خانه / نوشیدنی گازدار ساندیس / فروش عمده نوشیدنی سیب گازدار ساندیس

فروش عمده نوشیدنی سیب گازدار ساندیس

یکی از محبوب ترین نوشیدنی های گازدار برند ساندیس طعم سیب آن است که در سه نوع بسته بندی مختلف تولید می شود. آیا از قیمت فروش عمده آن و تنوع بسته بندی ها اطلاع دارید؟
نوشیدنی گازدار یکی از قدیمی ترین انواع نوشیدنی تولید شده در دنیا محسوب می شود که بر پایه گاز کربنیک و انواع میوه یا موادگیاهی دیگر مانند مالت تهیه می شوند. در ایران نیز نوشیدنی گازدار اولین بار با نام ماءالشعیر تولید شد که در بطری های شیشه ای قهوه ای رنگ در بازار تمام شهرها وجود داشت و امروزه به عنوان قدیمی ترین نوشیدنی ایرانی در بازار از محبوبیت بسیاری برخوردار است.
به مرور زمان شرکت های دیگری نیز اقدام به تولید انواع نوشیدنی گازدار نمودند که شرکت پاکدیس توانست با ایجاد تنوع در طعم و نوع بسته بندی ها یکی از بهترین برندهای نوشیدنی یعنی ساندیس را به بازار عرضه کند.

انواع نوشیدنی گازدار ساندیس

شرکت پاکدیس تولید کننده انواع آب میوه، نوشیدنی، پوره و کنسانتره میوه است که در زمینه نوشیدنی سه نوع محبوب با طعم های بسیار مختلف به بازار عرضه می کند. نوشیدنی های گازدار، نوشیدنی های انرژی زا و نکتار میوه.
در زمینه نوشیدنی گازدار نیز سه نوع مختلف از انواع نوشیدنی ها را با به بازار عرضه می کند که عبارتند از:

  • انواع نوشیدنی گازدار با بطری های شیشه ای ۳۰۰ سی سی
  • انواع نوشیدنی گازدار با بطری های pet یک لیتری
  • انواع نوشیدنی گازدار با بطری های قوطی ۳۳۰ سی سی
این سه دسته محصول دارای تنوع بسیار زیادی هستند که در بین همه آنها نوشیدنی سیب گازدار به سه صورت مختلف تهیه و تولید می شود زیرا تقاضا برای آن در بطری های متنوع و قیمت های مختلف بسیار زیاد است.
در تولید این محصول از آب سیب گازدار، کنسانتره سیب، شکر، اسید سیتریک و طعم دهنده های مجاز استفاده شده است. محصولی بی نظیر که تمام خواص سیب را در بردار و برای دفع سنگ کلیه انتخاب بسیار مناسبی است.
از سوی دیگر تمام خصوصیات و میوه سیب در این نوشیدنی نهفته است که برای کسانی که علاقه به خورد میوه سیب را ندارند یا در صورت خوردن دچار درد معده می شوند بسیار مفید و موثر است.

فروش نوشیدنی

قیمت نوشیدنی سیب یک لیتری

متوجه شدید که این محصول در سه نوع مختلف تولید می شود اما نمونه یک لیتری آن در بازار محبوبیت ویژه ای دارد زیرا نوشیدنی خانواده محسوب می شود و از نظر قیمت مقرون به صرفه است.
قیمت انواع نوشیدنی گازدار ساندیس که به صورت عمده توسط شرکت های پخش به بازار عرضه می شوند در تمام بازارها یکسان است که باید گفت این یکی از مزیت های انتخاب و خرید برند ساندیس محسوب می شود.

منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

نوشیدنی گازدار ساندیس

واردات نوشیدنی گازدار ساندیس

نوشیدنی های گازدار ساندیس در بازار های ایرانی چگونه وارد می شوند؟ نوشیدنی های گازدار …

پاسخی بگذارید