آراد برندینگ
خانه / نوشیدنی گازدار سن ایچ / فروش نوشیدنی گازدار موهیتو سن ایچ

فروش نوشیدنی گازدار موهیتو سن ایچ

آیا می دانید نوشیدنی موهیتو چیست و در ترکیب آن از چه نوع میوه هایی استفاده شده است؟ شرکت سن ایچ نوع گازدار این نوشیدنی را تولید کرده که در بازار با قیمت مناسبی به فروش می رسد.
شرکت سن ایچ انواع مختلف نوشیدنی گازدار را با طعم های مختلف تولید کرده است اما یک نوع نوشیدنی در بین تمام مدل ها وجود دارد که در بازار سر و صدایی زیادی ایجاد کرده و آن چیزی نسیت جز نوشیدنی گازدار موهیتو.

نوشیدنی موهیتو چیست؟

موهیتو نوشیدنی کاملاً گیاهی است که از لیمو و نعناع پایه اصلی ترکیبات آن را تشکیل می دهند. موهیتو نوشیدنی مکزیکی الاصل است که به تازگی در بازار ایران نیز جای خود را در بین انواع نوشیدنی ها باز کرده و مردم از طعم بی نظیر و خنک آن استقبال کرده اند.
درست کردن موهیتو در خانه نیز کار بسیار آسانی است و در عرض چند دقیقه می توانید یک نوشیدنی خنک تابستانی داشته باشید. برای درست کردن آن در خانه تنها به چند برگ نعناع، لیمو ترش، شکر و آب احتیاج دارید. کافی است که لیمو ترش را قاچ کنید و به همراه آب و شکر در مخروط کن بریزید، بعد از له شدن آن را ازصافی رد کنید و برگ های نعناع را که له کرده اید درون آب بریزید و اجازه دهید به مدت دو ساعت در یخچال بماند تا خنک شود.
شرکت سن ایچ نوشیدنی آماده موهیتو را که کاملاً طبیعی و ارگانیک است را در بطری های پلاستیک در دو وزن یک لیتری و ۳۰۰ سی سی عرضه می کند.

فروش نوشیدنی

نوشیدنی گازداری که طعم بسیار متفاوتی دارد و توانسته در مدت زمان کوتاهی که از عرضه آن می گذرد نظر خریداران و به ویژه خانواده ها را جلب کند. اغلب مردم طعم گیاهانی مانند نعناع را دوست دارند معمولاً نوشیدنی هایی با این طعم ها را به خوبی پذیرا هستند و تهیه می کنند.
فروش نوشیدنی موهیتو مانند سایر نوشیدنی ها در بازار کار آسانی است و تنها باید با نمایندگی ها جهت خرید عمده با قیمت مناسب تماس داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ارزان ترین نوشیدنی موجود در بازار را داشته باشید.
منبع: نوشیدنی های ایران

مطلب پیشنهادی

قیمت نوشابه گازدار

قیمت فروش نوشیدنی گازدار سن ایچ

از کجا می توان انواع نوشیدنی گازدار خریداری کرد؟ آیا از قیمت های فروش نوشیدنی …

پاسخی بگذارید